ÜYELERİMİZE ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI ANLAŞMASI

whatsapp-image-2019-11-06-at-11-01-22

BÜRO MEMUR-SEN ÜYELERİNE ÖZEL ACIBADEM SİGORTA İLE TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI ÇALIŞMASI YAPILMAKTADIR.

YAPILACAK TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI ÜYELERİMİZ VE 1. 2. DERECE YAKINLARINI DA KAPSAYACAKTIR.

ÜYELERİMİZ TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASINA DAHİL OLMADAN DA 18 YAŞINA KADAR OLAN ÇOCUKLARINI, EŞİNİ, ANNE VE BABASINI SİGORTALATABİLECEKTİR. ÇOCUKLAR EN AZ 15 GÜNLÜK OLMAK DURUMUNDADIR. YETİŞKİNLER İÇİN 55 YAŞ ALTINI KAPSAMAKTADIR. EN AZ 8 EŞİT TAKSİT YAPILABİLECEKTİR. TAVAN FİYATIN 600 TL(+%10/-%10) OLMASI PLANLANMAKTADIR. YAPILACAK ÇALIŞMAYA ESAS OLMAK ÜZERE TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASINDAN YARARLANMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ VE YAKINLARININ AŞAĞIDA ÖRNEK OLARAK BULUNAN İLGİLİ EXCEL TABLOYA BİLGİLERİNİ DOLDURARAK bms.istanbul7@gmail.com MAİL ADRESİNE GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR.

 

      Excel Tablosu (doldurup yukarıdaki mail adresine gönderiniz.)

 

NOT: SİGORTANIN HANGİ HASTANELERİ KAPSADIĞI https://www.sencard.com.tr/medikal-hizmet-agi ADRESİNE GİREREK, ORADA BULUNAN ANA EKRANDA;
SİGORTA ŞİRKETİ TÜRÜ “BUPA ACIBADEM SİGORTA”,
ÜRÜN ADI TÜRÜ “KİŞİYE ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI” SEÇİLEREK,
KURUM TİPİ “HASTANE VEYA ÜNİVERSİTE HASTANELERİ” AYRI AYRI SEÇİLEREK SORGULANABİLİR. KURUM DETAYINDA T2 Network YAZANLAR ANLAŞMAYA DAHİL OLAN KURUMLARDIR.

SİGORTA KAPSAMI İLE İLGİLİ BİLGİLER:
1-) T2 NETWORK YAZAN BÜTÜN KURUMLARDA 1 YIL İÇİNDE TOPLAMDA 10 ADET OLMAK ÜZERE GİRİŞ YAPTIRARAK MUAYENE VE AYAKTA TEDAVİ HAKKI VERİLMEKTEDİR.

2-) YATARAK TEDAVİ VE AMELİYAT SÖZ KONUSU OLDUĞU DURUMLARDA LİMİT SINIRI OLMAKSIZIN 1 YIL İÇİNDE SİGORTA SÜRESİ BOYUNCA TEDAVİ HAKKI VERİLMEKTEDİR.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN:
DANIŞMAN MUSTAFA BEY 0532 202 17 86

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz